Problemele su mano volvo v50 d5

Forumo taisyklės
1. Kiekviena nauja tema būtinai pradedama, nurodant automobilio modelį ir variklį, pvz.: [V40 1,8i] Nedega STOP žibintai. Temos, pavadintos „PROBLEMA!!!“, „PAGALBOS“ arba „Nežinau, kas yra?“ ir panašios bus tuojau pat užrakinamos arba trinamos!
2. Temos pavadinimas turi trumpai ir tiksliai apibūdinti problemą (ne „stabdžiai“ o „kaip nuorinti stabdžių sistemą?“)
3. Pranešime prašome tiksliai ir pilnai aprašyti apie ką eina kalba, kad nereikėtų sekančiuose 10 pranešimų klausinėti, aiškinantis, kas įvyko...
4. Atsakantis asmuo turi atsakymą rašyti konkrečiai, o ne „lygtai taip turėtų būti“, atrodo taip, bet nesu tikras“ ir panašiai. Pagrindinė taisyklė: „NEŽINAI – NERAŠYK!“
5. Pranešimų nerašome didžiosiomis raidėmis!!! Tai traktuojama kaip triukšmavimas, rėkimas ir nepagarba kitiems!
6. Prašome nekurti tokių pačių temų kelis kartus – tai bus traktuojama kaip spamas ir baudžiama perspėjimu.
Atsakyti
AndKa
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2012 Kov 05 20:12
Auto: V50 D5
Miestas: Londonas

Problemele su mano volvo v50 d5

Standartinė AndKa »

Sveiki,

As cia naujokas sitame forume.. :kolobki2_victory

Nusipirkau pries kelias dienas V50 D5 08metu. Isimylejau masiniuka, tikrai geras auto ! Bet.. siandien ryte uzsikuriau ir man ismete zinute "Engine service required" :( Na pamaniau gal nieko tokio blogo nera.. serviso knyguteje raso kad sekantis servisavimas turi buti atliktas ties 71k rida, pas mane 70.5. Sakau nuvairuosiu artimiausiom dienom i volvo centra, pakeis man filtrus tepalus ir viskas bus ok, bet pradejau googlinti ir prisiskaiciau visokiu nesamoniu :) o dabar sunku bus uzmigti :) Gal sakau kas yra susidures su panasia problema ? Gal galite patarti ?

Sorry jei panasi tema jau buvo sukurta !!

Dekui… kad perskaityti visą login

Temoje 7 atsakymų


Registruotis Prisijungti
 
Atsakyti